Weronika Gajdka

mgr inż. Biotechnologii uzyskany na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym – specjalizacja: Biotechnologia w produkcji roślinnej. Licencjat z kosmetologii uzyskany na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu wydział Zamiejscowy w Szczecinie. Od początku studiów łączy wiedzę biotechnologiczną z kosmetologią. Zdobyte umiejętności praktyczne oraz wiedza biochemiczna pozwalają na prowadzenie w sposób zrozumiały, a zarazem ciekawy wykładów oraz szkoleń. Laureatka stypendium Naukowego Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia naukowe. Uhonorowana medalem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, dla absolwenta, za najlepszy wynik w nauce oraz wpisana do Złotej Księgi ZUT. Kosmetolog oraz specjalista w dziedzinie cer problematycznych. Trener i szkoleniowiec zakresu medycyny estetycznej.

Beata Ilnicka

Absolwentka Studium Medycznego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody im. Anielii Goc na kierunkach: kosmetologia i dietetyka. Z bardzo dobrymi wynikami przeszła także liczne szkolenia podstawowe i master class z medycyny estetycznej. Komunikatywna, konkretna, potrafiąca przekazywać swoja bogatą wiedzę w zrozumiały sposób.

Na co dzień – od 2009 roku prowadzi swoje Centrum Urody i Zdrowia w Skwierzynie, które w 2017 roku zostało szczególnie docenione w plebiscycie Mistrz Urody, w głosowaniu klientów z powiatu międzyrzeckiego zajęło pierwsze miejsce. W swojej firmie kształci stażystów oraz dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą ze swoimi pracownicami.

Julia Dębska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, linergistka z 5 letnim doświadczeniem, trener makijażu permanentnego z dyplomem Elitarnej Szkoły Trenerskiej.

Aktywnie uczestniczy w kongresach i spotkaniach branży Beauty, wymieniając doświadczenie z międzynarodowymi liderami makijażu permanentnego. Właścicielka LEOMI MAKE UP, współpracuje z salonami na terenie całej Polski. Łączy pracę zawodową z pasją, dzięki której podchodzi do każdej klientki indywidualnie, ma na swoim koncie setki wykonanych makijaży permanentnych. Na szkoleniach przekazuje całą swoja zdobytą przez lata wiedzę z wielką pasją i zaangażowaniem.

Wszystkie produkty firmy Nanili Professional dostępne są tylko po zalogowaniu. Utwórz konto lub zaloguj się.