Weronika Gajdka

mgr inż. Biotechnologii uzyskany na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym – specjalizacja: Biotechnologia w produkcji roślinnej. Licencjat z kosmetologii uzyskany na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu wydział Zamiejscowy w Szczecinie. Od początku studiów łączy wiedzę biotechnologiczną z kosmetologią. Zdobyte umiejętności praktyczne oraz wiedza biochemiczna pozwalają na prowadzenie w sposób zrozumiały, a zarazem ciekawy wykładów oraz szkoleń. Laureatka stypendium Naukowego Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia naukowe. Uhonorowana medalem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, dla absolwenta, za najlepszy wynik w nauce oraz wpisana do Złotej Księgi ZUT. Kosmetolog oraz specjalista w dziedzinie cer problematycznych. Trener i szkoleniowiec zakresu medycyny estetycznej.

Beata Ilnicka

Absolwentka Studium Medycznego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody im. Anielii Goc na kierunkach: kosmetologia i dietetyka. Z bardzo dobrymi wynikami przeszła także liczne szkolenia podstawowe i master class z medycyny estetycznej. Komunikatywna, konkretna, potrafiąca przekazywać swoja bogatą wiedzę w zrozumiały sposób.

Na co dzień – od 2009 roku prowadzi swoje Centrum Urody i Zdrowia w Skwierzynie, które w 2017 roku zostało szczególnie docenione w plebiscycie Mistrz Urody, w głosowaniu klientów z powiatu międzyrzeckiego zajęło pierwsze miejsce. W swojej firmie kształci stażystów oraz dzieli się swoim bogatym doświadczeniem i wiedzą ze swoimi pracownicami.

Basia Domańska

Z branżą BEAUTY związana jest już od ponad 20 lat natomiast od 15 zajmuje się makijażem permanentnym, który od początku stał się jej pasją i największą miłością. Od 4 lat szkoli w swojej Pracowni Makijażu Permanentnego w Warszawie. Jest także trenerem marki PMU PROFESSIONAL Remover. Stawia na rozwój, cały czas podnosząc poprzeczkę, uczestnicząc przy tym w licznych szkoleniach, seminariach i kongresach w kraju i za granicą.  Największa radością jej pracy jest zadowolenie klientek i kursantek. Do każdej z tych osób podchodzi indywidualnie i angażuje się w 200%. Występowała na na konferencji jako prelegent prezentując swoją technikę pigmentacji kreski cieniowanej. Była również członkiem jury w mistrzostwach mikro pigmentacji na skórkach. W 2016 r zdobyła pierwsze miejsce w kategorii pigmentacji ust w Tbilissi. Prywatnie uwielbia tenis i rower.

open

Wszystkie produkty firmy Nanili Professional dostępne są tylko po zalogowaniu. Utwórz konto lub zaloguj się.