KADRA EKSPERCKA

Anna Kowalczyk

kosmetolog
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jestem Anna Kowalczyk, kosmetologiem oraz opiekunem medycznym z ponad 10-letnim doświadczeniem. W mojej pracy kładę nacisk na naturalność i delikatne podkreślanie kobiecej urody. Dla mnie kluczowe jest właściwe kwalifikowanie klientów do zabiegów, dlatego zawsze zadaję pytania, które mogą wydawać się trudne lub niewygodne, aby poznać wszystkie istotne informacje przed przystąpieniem do tworzenia planu działania.

Bezpieczeństwo i świadomość klientów o wykonywanych zabiegach są dla mnie priorytetem. Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą, ponieważ dynamiczny rozwój kosmetologii wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Poza pracą zawodową, pasjonuje mnie spędzanie czasu w górach. Jestem również dumną mamą dwóch dorosłych synów, którzy stanowią dla mnie największą wartość i są moim światem.

Zuzanna Malec

lekarz
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jestem Zuzanna Malec, absolwentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Już od czasów studiów pasjonowała mnie medycyna estetyczna. Cenię sobie indywidualne podejście do każdej osoby, umiejętność obserwacji oraz sztukę podkreślania piękna u każdego pacjenta.

Nieustannie rozwijam moje kompetencje poprzez uczestnictwo w kongresach naukowych, kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz ginekologii. Ważna dla mnie jest także dobra komunikacja i wsłuchiwanie się w oczekiwania drugiej osoby. Moje pozytywne nastawienie do życia oraz otwarte podejście pomagają mi w budowaniu zaufania i dobrych relacji z pacjentami.

Weronika Gajdka

biotechnolog i kosmetolog
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jestem Weronika Gajdka, absolwentką Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, gdzie specjalizowałam się w Biotechnologii w produkcji roślinnej. Licencjat z kosmetologii uzyskałam na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na wydziale zamiejscowym w Szczecinie.

Już od czasów studiów łączę wiedzę biotechnologiczną z kosmetologią z ogromną pasją. Moje zdobyte umiejętności praktyczne oraz wiedza biochemiczna pozwalają mi prowadzić interesujące i zrozumiałe wykłady oraz szkolenia. Jestem dumną laureatką stypendium naukowego Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia naukowe, a także zostałam uhonorowana medalem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego za najlepszy wynik w nauce. Moje osiągnięcia zostały także upamiętnione w Złotej Księdze ZUT.

Moja specjalizacja to cer problematyczne, a także działalność jako trener i szkoleniowiec w dziedzinie medycyny estetycznej.