KADRA EKSPERCKA

Anna Kowalczyk

kosmetolog
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nazywam się Anna Kowalczyk. Z wykształcenia jestem kosmetologiem oraz opiekunem medycznym z ponad 10-letnim stażem. W swojej pracy stawiam na naturalność oraz subtelne podkreślanie kobiecej urody. Przykładam ogromną wagę do prawidłowej kwalifikacji klienta do zabiegów. Nie ma pytań trudnych i niewygodnych, muszę wiedzieć wszystko o danym kliencie, zanim przystąpię do stworzenia najefektywniejszego planu działania. Bezpieczeństwo i świadomość zabiegów, które wykonuję to najistotniejsze kryterium, którym się kieruję w swojej pracy. Dynamiczny rozwój kosmetologii nie pozwala mi stać w miejscu, dlatego tak chętnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach w Polsce, jak również na arenie międzynarodowej. Prywatnie uwielbiam spędzać czas w górach. Jestem mamą dwóch dorosłych synów, którzy są całym moim światem .

Zuzanna Malec

lekarz
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nazywam się Zuzanna Malec. Ukończyłam kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od początku nauki interesują mnie tematy z zakresu medycyny estetycznej. Cenię sobie indywidualne podejście do każdej osoby, potrafię dobrze obserwować i wiem jak podkreślić piękno u każdego pacjenta. Swoją wiedzę i kwalifikacje podnoszę, biorąc udział w kongresach naukowych, kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz ginekologii. Stawiam na dobrą komunikację i zawsze słucham oczekiwań drugiej osoby. Uśmiech, pozytywne nastawienie do życia i bycie otwartą osobą, pomaga mi w kontaktach z pacjentami.

Weronika Gajdka

biotechnolog i kosmetolog
specjalność: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nazywam się Weronika Gajdka. Ukończyłam Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, na specjalizacji: Biotechnologia w produkcji roślinnej. Licencjat z kosmetologii uzyskałam na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, na wydziale zamiejscowym w Szczecinie. Od początku studiów z ogromną pasją łączyłam wiedzę biotechnologiczną z kosmetologią. Zdobyte umiejętności praktyczne oraz wiedza biochemiczna pozwalają mi na prowadzenie w sposób zrozumiały, a zarazem ciekawy wykładów oraz szkoleń. Jestem dumną laureatką stypendium naukowego Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia naukowe, zostałam również uhonorowana medalem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, dla absolwenta, za najlepszy wynik w nauce oraz zostałam wpisana do Złotej Księgi ZUT. Jestem kosmetologiem oraz specjalistą w dziedzinie cer problematycznych oraz trenerem i szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej.