Mezoterapia mikroigłowa

Program szkolenia:

Zajęcia teoretyczne:

– Zasady higieny i BHP w gabinecie.
– Omówienie formularza świadomej zgody.
– Wskazania i przeciwwskazania.
– Omówienie procedury przed i pozabiegowej.
– Zabieg mezoterapii mikroigłowej.
– Preparaty stosowane w mezoterapii mikroigłowej.
– Omówienie koktajli zabiegowych.
– Techniki zabiegowe.
– Fotodokumentacja.

Zajęcia praktyczne:

– Zabieg pokazowy wykonywany na modelce przez szkoleniowca z omówieniem poszczególnych etapów wykonywanego zabiegu.
– Przygotowanie stanowisk pracy do zabiegu oraz przygotowanie modelek do zabiegu.
– Wykonywanie zabiegu pod okiem szkoleniowca
– Końcowa ocena zabiegu. Odpowiedź na pytania i podsumowanie dnia.
– Rozdanie certyfikatów.

Mezoterapia mikroigłowa

poziom: podstawowy

czas trwania: 1 dzień

Cena

1500zł

Jeśli interesuje Cię więcej niż jedno szkolenie z naszej oferty, szkolenia indywidualne lub chcesz być przeszkolona wraz ze swoim zespołem u Ciebie w salonie skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Technologia stosowana w trakcie zabiegu oraz odpowiednio dobrane preparaty dostarcza ją skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi i potrądzikowymi czy płytkimi bliznami. Ponadto, ma pozytywny wpływ na obszary skóry dotknięte cellulitem oraz sprawdza się przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry. Dlatego może być wykonywana, zależnie od potrzeb, u osób przed 30. rokiem życia.

Szkolenie obejmuje część teoretyczną, w której szczegółowo przedstawiona zostanie charakterystyka zabiegu mezoterapii mikroigłowej oraz przeciwwskazania do zabiegu. Uczestnicy zapoznają się z urządzeniem, preparatami do zabiegu oraz technikami aplikacyjnymi. Z racji, iż mezoterapia może być wykonywana przy użyciu różnego typu preparatów, spektrum jej wykorzystania jest szerokie. Poznając schemat zabiegu, uczestnicy szkolenia będą w stanie skutecznie wykonywać go na wielu obszarach ciała, eliminując różne formy defektów skóry.
W części praktycznej przewidziano zabieg pokazowy, realizowany przez szkoleniowca oraz samodzielne wykonywanie zabiegów na modelkach, pod okiem szkoleniowca. Przeprowadzanie zabiegu, pozwoli szczegółowo zapoznać się z jego specyfiką i przygotować do samodzielnej aplikacji.

Regulamin oraz informacje dotyczące płatności

1. Wysłanie formularza zgłoszeniowego
2. Przedstawienie dokumentu poświadczającego zdobyte wykształcenie kierunkowe drogą mailową, lub w dniu szkolenia
3. Wpłata zadatku w wysokości 500 zł w celu rezerwacji miejsca na konto Medical Estetic:
Dane: Medical Estetic
Numer konta: 40 10 90 18 41 0000 0001 4811 1171 Santander Bank Polska
Tytuł: Imię i Nazwisko uczestnika, nazwa i data szkolenia
Zadatek jest odliczany od kosztu kursu i jest bezzwrotny. Kursant ma prawo do zmiany terminu szkolenia do 2 tygodni przed planowaną datą, bez utraty zadatku. Kursant zobowiązuje się przystąpić niezwłocznie do następnego planowego szkolenia w najbliższym terminie, w każdym innym wypadku zadatek przepada
Po zaksięgowaniu płatności uczestnik zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną o rezerwacji miejsca szkolenia. Możliwe jest wcześniejsze opłacenie całego szkolenia za pomocą przelewu bankowego
Akademia Szkoleń Kosmetologii Estetycznej zastrzega sobie prawo do modyfikacji czasu trwania szkolenia w zależności od ilości uczestników
Osoby które ukończyły szkolenie w Medical Estetic mają 10% zniżki na kursy doszkalające