Zasady płatności

Wybór

Wybierz interesujące Cię szkolenie w zakładce SZKOLENIA

Weryfikacja

Każde zgłoszenie podlega obowiązkowej weryfikacji w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP.

Płatność

Za wybrane szkolenie możesz zapłacić: przelewem natychmiastowym, kartą i przelewem tradycyjnym.

Potwierdzenie

Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy potwierdzenie zakupu wraz ze szczegółami szkolenia.

Anulowanie

W przypadku rezygnacji ze szkolenia, zwrócimy Ci 90% wpłaconej kwoty.

Wpłaty za wybrane szkolenie należy dokonać:

  • przelewem natychmiastowym (Przelewy24) – zakupując szkolenie na naszej stronie;
  • kartą kredytową (Przelewy24) – zakupując szkolenie na naszej stronie;
  • przelewem tradycyjnym na minimum 10 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia na numer konta: Alior Bank 17 2490 0005 0000 4530 4964 6995 w tytule przelewu prosimy zamieścić: imię i nazwisko, temat i datę szkolenia;
  • gotówką, przed szkoleniem w siedzibie firmy.

Po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz potwierdzenie finalnej rezerwacji na podany przez Ciebie adres e-mail. Na wszystkie wpłaty wystawiamy fakturę, którą otrzymasz drogą elektroniczną.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia na 10 i więcej dni roboczych przed szkoleniem, zwrócimy Ci 90% wpłaconej kwoty. Symboliczne 10% zostawiamy na pokrycie kosztów, które już ponieśliśmy w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie miejsca na szkoleniu. W przypadku rezygnacji ze szkolenia na mniej niż 10 dni roboczych przed szkoleniem, nie zwracamy wpłaconej kwoty, ale proponujemy dodatkowy (jeden) termin, w którym możesz odbyć szkolenie lub rezerwujemy miejsce dla osoby wskazanej przez Ciebie.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia na minimum 7 dni przed datą rozpoczęcia. W takim przypadku, otrzymasz 100% zwrot kwoty wpłaconej na szkolenie.

System ratalny

Szanowni Państwo, informujemy, że wszystkie szkolenia w E-med Academy mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami.