Zasady płatności

Wybór

Wybierz interesujące Cię szkolenie w zakładce SZKOLENIA

Weryfikacja

Każde zgłoszenie podlega obowiązkowej weryfikacji w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP.

Płatność

Za wybrane szkolenie możesz zapłacić: przelewem natychmiastowym, kartą i przelewem tradycyjnym.

Potwierdzenie

Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy potwierdzenie zakupu wraz ze szczegółami szkolenia.

Anulowanie

W przypadku rezygnacji ze szkolenia, zwrócimy Ci 90% wpłaconej kwoty.

Wpłaty za wybrane szkolenie należy dokonać:

  • przelewem natychmiastowym (Przelewy24) – zakupując szkolenie na naszej stronie;
  • kartą kredytową (Przelewy24) – zakupując szkolenie na naszej stronie;
  • przelewem tradycyjnym na minimum 10 dni roboczych przed datą rozpoczęcia szkolenia na numer konta: Alior Bank 17 2490 0005 0000 4530 4964 6995 w tytule przelewu prosimy zamieścić: imię i nazwisko, temat i datę szkolenia;
  • gotówką, przed szkoleniem w siedzibie firmy.

Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie finalnej rezerwacji na podany przez Ciebie adres e-mail. Wszystkie płatności są potwierdzane fakturą, którą otrzymasz drogą elektroniczną. W przypadku rezygnacji ze szkolenia na 10 lub więcej dni roboczych przed jego rozpoczęciem, zwrócimy Ci 90% wpłaconej kwoty. Pozostałe 10% zostanie zatrzymane na pokrycie kosztów związanych z rezerwacją miejsca na szkoleniu.

Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z udziału w szkoleniu na mniej niż 10 dni roboczych przed jego rozpoczęciem, nie zwracamy wpłaconej kwoty, ale oferujemy możliwość skorzystania z dodatkowego terminu lub rezerwujemy miejsce dla osoby wskazanej przez Ciebie. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia minimum 7 dni przed jego rozpoczęciem. W takim przypadku zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty na szkolenie.

System ratalny

Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie szkolenia oferowane przez E-med Academy mogą być realizowane bez konieczności angażowania środków finansowych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami, aby omówić szczegóły oraz dostosować warunki płatności do Państwa potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i rozwijania swoich kompetencji w wygodny i dostępny sposób.