Medical Estetic rozpoczął swoją działalność

Medical Estetic rozpoczął już swoją działalność. W całej Polsce prowadzimy szkolenia dostosowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy na szkolenia, warsztaty oraz wykłady prowadzone przez najlepszych specjalistów. Bądźcie czujni, ponieważ szykujemy dla Was zastrzyk nowej wiedzy oraz jeszcze więcej nowych, unikatowych produktów.

1

Regulamin oraz informacje dotyczące płatności

1. Wysłanie formularza zgłoszeniowego
2. Przedstawienie dokumentu poświadczającego zdobyte wykształcenie kierunkowe drogą mailową, lub w dniu szkolenia
3. Wpłata zadatku w wysokości 500 zł w celu rezerwacji miejsca na konto Medical Estetic:
Dane: Medical Estetic
Numer konta: 40 10 90 18 41 0000 0001 4811 1171 Santander Bank Polska

Tytuł: Imię i Nazwisko uczestnika, nazwa i data szkolenia

Zadatek jest odliczany od kosztu kursu i jest bezzwrotny. Kursant ma prawo do zmiany terminu szkolenia do 2 tygodni przed planowaną datą, bez utraty zadatku. Kursant zobowiązuje się przystąpić niezwłocznie do następnego planowego szkolenia w najbliższym terminie, w każdym innym wypadku zadatek przepada.

Po zaksięgowaniu płatności uczestnik zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną o rezerwacji miejsca szkolenia. Możliwe jest wcześniejsze opłacenie całego szkolenia za pomocą przelewu bankowego.

Medical Estetic zastrzega sobie prawo do modyfikacji czasu trwania szkolenia w zależności od ilości uczestników.
Osoby które ukończyły szkolenie w Medical Estetic mają 10% zniżki na kursy doszkalające

Najnowsze artykuły

Zatrzymać młodość

Starzenie się jest wciąż nie w pełni odkrytym procesem, dlatego też od lat pozostaje obiektem wielu badań i dyskusji. Poznawanie kolejnych jego aspektów, wraz z rozwojem

Kosmetologia regeneracyjna

Chcesz wprowadzić nową usługę do swojego salonu? Zabiegi z zakresu toksyny botulinowej czy wypełniaczy nie są dla Ciebie? Twoją ideą jest naturalność, bezpieczeństwo i regeneracja?

Modelki poszukiwane

Poszukujemy modelek na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Najbliższe szkolenia odbędą się 22 i 23 stycznia w Warszawie. Szkolenia prowadzone będą z takich zagadnień jak

Szkolenia z dofinansowaniem w Szczecinie

Poszukujemy modelek na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Szkolenia prowadzone będą z takich zagadnień jak mezoterapia i lipoliza igłowa, mezobotox czy zastosowanie toksyny botulinowej. Modelki

Medical Estetic rozpoczął swoją działalność

Medical Estetic rozpoczął już swoją działalność. W całej Polsce prowadzimy szkolenia dostosowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy na szkolenia, warsztaty oraz wykłady prowadzone przez najlepszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamów naszego eBooka

Witamy Was na stronie naszych eBooków!!!
Każdy z naszych eBooków to szeroki wachlarz skutecznych procedur zabiegowych, które pomogą Wam ułożyć plan zabiegowy dla Waszych klientów.
Nasze eBooki dadzą Wam wiedzę z zakresu bezpiecznych oraz skutecznych technik zabiegowych oraz pomogą Wam wybrać preparaty, które są niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. 
Dzięki cennym informacjom zawartym w naszych eBookach będziecie mogli pracować świadomie i bezpiecznie!!!
Za wartością naszych eBooków stoją osoby z doświadczeniem. Są to nie tylko teoretycy, np.: wykładowcy, ale również osoby czynnie pracujące w swoich zawodach.
Informacje, które w nich znajdziecie, poparte są badaniami naukowymi, a to daje Wam jeszcze większą możliwość zdobycia unikalnej wiedzy.
 
Zapraszamy do zakupu!!!
Razem budujmy świadomą kosmetologię!!!