Modelki poszukiwane

Poszukujemy modelek na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Najbliższe szkolenia odbędą się 22 i 23 stycznia w Warszawie. Szkolenia prowadzone będą z takich zagadnień jak mezoterapia i lipoliza igłowa, mezobotox czy zastosowanie toksyny botulinowej. Modelki zawsze pokrywają tylko koszt zużycia materiału, a każdy zabieg wykonany jest pod czujnym okiem szkoleniowca.

Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu.

1

Regulamin oraz informacje dotyczące płatności

1. Wysłanie formularza zgłoszeniowego
2. Przedstawienie dokumentu poświadczającego zdobyte wykształcenie kierunkowe drogą mailową, lub w dniu szkolenia
3. Wpłata zadatku w wysokości 500 zł w celu rezerwacji miejsca na konto Medical Estetic:
Dane: Medical Estetic
Numer konta: 40 10 90 18 41 0000 0001 4811 1171 Santander Bank Polska

Tytuł: Imię i Nazwisko uczestnika, nazwa i data szkolenia

Zadatek jest odliczany od kosztu kursu i jest bezzwrotny. Kursant ma prawo do zmiany terminu szkolenia do 2 tygodni przed planowaną datą, bez utraty zadatku. Kursant zobowiązuje się przystąpić niezwłocznie do następnego planowego szkolenia w najbliższym terminie, w każdym innym wypadku zadatek przepada.

Po zaksięgowaniu płatności uczestnik zostaje poinformowany drogą mailową lub telefoniczną o rezerwacji miejsca szkolenia. Możliwe jest wcześniejsze opłacenie całego szkolenia za pomocą przelewu bankowego.

Medical Estetic zastrzega sobie prawo do modyfikacji czasu trwania szkolenia w zależności od ilości uczestników.
Osoby które ukończyły szkolenie w Medical Estetic mają 10% zniżki na kursy doszkalające

Najnowsze artykuły

Zatrzymać młodość

Starzenie się jest wciąż nie w pełni odkrytym procesem, dlatego też od lat pozostaje obiektem wielu badań i dyskusji. Poznawanie kolejnych jego aspektów, wraz z rozwojem

Kosmetologia regeneracyjna

Chcesz wprowadzić nową usługę do swojego salonu? Zabiegi z zakresu toksyny botulinowej czy wypełniaczy nie są dla Ciebie? Twoją ideą jest naturalność, bezpieczeństwo i regeneracja?

Modelki poszukiwane

Poszukujemy modelek na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Najbliższe szkolenia odbędą się 22 i 23 stycznia w Warszawie. Szkolenia prowadzone będą z takich zagadnień jak

Szkolenia z dofinansowaniem w Szczecinie

Poszukujemy modelek na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Szkolenia prowadzone będą z takich zagadnień jak mezoterapia i lipoliza igłowa, mezobotox czy zastosowanie toksyny botulinowej. Modelki

Medical Estetic rozpoczął swoją działalność

Medical Estetic rozpoczął już swoją działalność. W całej Polsce prowadzimy szkolenia dostosowane do Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy na szkolenia, warsztaty oraz wykłady prowadzone przez najlepszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamów naszego eBooka

Witamy Was na stronie naszych eBooków!!!
Każdy z naszych eBooków to szeroki wachlarz skutecznych procedur zabiegowych, które pomogą Wam ułożyć plan zabiegowy dla Waszych klientów.
Nasze eBooki dadzą Wam wiedzę z zakresu bezpiecznych oraz skutecznych technik zabiegowych oraz pomogą Wam wybrać preparaty, które są niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. 
Dzięki cennym informacjom zawartym w naszych eBookach będziecie mogli pracować świadomie i bezpiecznie!!!
Za wartością naszych eBooków stoją osoby z doświadczeniem. Są to nie tylko teoretycy, np.: wykładowcy, ale również osoby czynnie pracujące w swoich zawodach.
Informacje, które w nich znajdziecie, poparte są badaniami naukowymi, a to daje Wam jeszcze większą możliwość zdobycia unikalnej wiedzy.
 
Zapraszamy do zakupu!!!
Razem budujmy świadomą kosmetologię!!!