14 kwietnia 20200

Postaw na autopromocję

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o naszym nowym projekcie, który zrodził się we współpracy z grupą Eximus.

Grupę Eximus powołali prawdziwi entuzjaści i pasjonaci rozwoju. Stało się to z myślą o wspieraniu biznesów i ludzi, którzy je tworzą, w osiąganiu pełni potencjału. U podstaw filozofii szkoleniowej grupy Eximus leży podejście „całościowe”, a trenerzy dążą do trwałej zmiany myślenia i postrzegania rzeczywistości, czyli sięgają przyczyn problemów. Dzięki temu szkolenia są nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim skuteczne.
Pomysł współpracy Grupy Eximus oraz Medcial Estetic zrodził się z wspólnej idei obu firm – “Uczynić człowieka pięknym i wartościowym”. Pragniemy połączyć siły, aby osoby, które szkolimy potrafiły zadbać o swojego klienta na każdej płaszczyźnie. Nie tylko znając techniki kosmetologiczne/kosmetyczne, ale również błyszczeć jako osoby, aby stały się ekspertami obsługi klienta.

Więcej informacji o szkoleniach, zakresie tematycznym i kosztach podamy wkrótce! Pamiętajcie proszę, że nie tylko nowe zabiegi kosmetologiczne zwiększają ilość klientów, ale również poznanie tajników efektywnej pracy z klientem wyniosą Państwa gabinet na wyższy poziom.

Share

Dodaj komentarz

open

Wszystkie produkty firmy Nanili Professional dostępne są tylko po zalogowaniu. Utwórz konto lub zaloguj się.